MRS25000C3301FRP00
MFR.Part #
MRS25000C3301FRP00
JLCPCB Part #
C1757689
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS