Y079315R1700F9L
MFR.Part #
Y079315R1700F9L
JLCPCB Part #
C1460987
Description
-55℃~+125℃ 15.17Ω 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS