RN60C2410FB14
MFR.Part #
RN60C2410FB14
JLCPCB Part #
C1396578
Description
-65℃~+175℃ 241Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors