MRS25000C1433FC100
MFR.Part #
MRS25000C1433FC100
JLCPCB Part #
C1391541
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS