SMA6F12A-M3/6B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F12A-M3/6B
JLCPCB Part #
C5899768
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 12V 13.3V 200nA 23.5V 31.9A、157A 4kW@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS