MRS25000C1134FCT00
MFR.Part #
MRS25000C1134FCT00
JLCPCB Part #
C1383202
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS