RN65D3160FRSL
MFR.Part #
RN65D3160FRSL
JLCPCB Part #
C1797726
Description
-65℃~+175℃ 316Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors