RNX03810K0JNLB
MFR.Part #
RNX03810K0JNLB
JLCPCB Part #
C1442057
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS