MRA-121R800FE12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MRA-121R800FE12
JLCPCB Part #
C1446889
Package
Plugin,D7.9xL30.2mm
Description
-65℃~+250℃ 1.8Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL30.2mm Through Hole Resistors ROHS