MR10210K000TAE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MR10210K000TAE66
JLCPCB Part #
C1457745
Package
Plugin,D4.8xL9.5mm
Description
-55℃~+145℃ 10kΩ 175mW Wirewound Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 插件,D4.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS