MPP50R000B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MPP50R000B
JLCPCB Part #
C4226166
Package
SMD,3.2x2.5mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 50Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±3ppm/℃ SMD,3.2x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS