MORNTA5001AT5
MFR.Part #
MORNTA5001AT5
JLCPCB Part #
C1738442
Description
4 50mW 5kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ MSOP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS