MORNTA5001QT5
MFR.Part #
MORNTA5001QT5
JLCPCB Part #
C1731540
Description
4 50mW 5kΩ 8 ±0.05% ±25ppm/℃ MSOP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS