MORNTA5000AT5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MORNTA5000AT5
JLCPCB Part #
C5675355
Package
MSOP-8
Description
4 500Ω 50mW 8 ±0.1% ±25ppm/℃ MSOP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS