MMA02040E2003BB300
MFR.Part #
MMA02040E2003BB300
JLCPCB Part #
C4333307
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS