MMA02040C2321FB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMA02040C2321FB300
JLCPCB Part #
C4046551
Package
0204
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS