MMA02040E2001BB300
MFR.Part #
MMA02040E2001BB300
JLCPCB Part #
C4321852
Description
-55℃~+125℃ 250mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS