P0805E9762BNT
MFR.Part #
P0805E9762BNT
JLCPCB Part #
C4091076
Description
-55℃~+155℃ 200mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS