MMA02040D3404BB300
MFR.Part #
MMA02040D3404BB300
JLCPCB Part #
C20489487
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.4MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS