MMA02040D1872BB300
MFR.Part #
MMA02040D1872BB300
JLCPCB Part #
C1701162
Description
-55℃~+125℃ 18.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS