MMA02040C5369FB300
MFR.Part #
MMA02040C5369FB300
JLCPCB Part #
C2120001
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS