M55342K06B10E0PTSV
MFR.Part #
M55342K06B10E0PTSV
JLCPCB Part #
C4136638
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount