MMA02040C4029FB300
MFR.Part #
MMA02040C4029FB300
JLCPCB Part #
C4141309
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS