RN60E4530FB14
MFR.Part #
RN60E4530FB14
JLCPCB Part #
C1415486
Description
-65℃~+175℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors