MMA02040C2559FB300
MFR.Part #
MMA02040C2559FB300
JLCPCB Part #
C2119532
Description
-55℃~+155℃ 200V 25.5Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS