RCP2512B750RGEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP2512B750RGEA
JLCPCB Part #
C4132250
Package
2512
Description
-65℃~+155℃ 3.5W 750Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS