MMA02040C1272FB300
MFR.Part #
MMA02040C1272FB300
JLCPCB Part #
C4278470
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS