Y002550K0000V139L
MFR.Part #
Y002550K0000V139L
JLCPCB Part #
C3448793
Description
-55℃~+125℃ 500mW 50kΩ ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS