MMA02040C1132FB300
MFR.Part #
MMA02040C1132FB300
JLCPCB Part #
C4137019
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS