MMA02040D1801FA300
MFR.Part #
MMA02040D1801FA300
JLCPCB Part #
C3914038
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS