MKT1820422065
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKT1820422065
JLCPCB Part #
C3769936
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+125℃ 220nF 63V Metallized Polyester ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS