MKP1839333404
MFR.Part #
MKP1839333404
JLCPCB Part #
C3009548
Package
Plugin,D7xL14mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 33nF ±5% 插件,D7xL14mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS