MKT1813422014
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKT1813422014
JLCPCB Part #
C3009630
Package
Plugin,D6xL14mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 63V、100V Metallized Polyester ±5% 插件,D6xL14mm Film Capacitors ROHS