Y60719K99950T9L
MFR.Part #
Y60719K99950T9L
JLCPCB Part #
C1490229
Description
-55℃~+125℃ 300mW 9.9995kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS