MKP385627040JYM5T0
MFR.Part #
MKP385627040JYM5T0
JLCPCB Part #
C6226633
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+110℃ 200V、400V 27uF ±5% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS