BLH606K551C064
MFR.Part #
BLH606K551C064
JLCPCB Part #
C3800904
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 550V 60uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS