MKP385620016JPP4T0
MFR.Part #
MKP385620016JPP4T0
JLCPCB Part #
C3798774
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 110V、160V 20uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS