MKP385624016JPP4T0
MFR.Part #
MKP385624016JPP4T0
JLCPCB Part #
C3793646
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 110V、160V 24uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS