MKP385410085JI02W0
MFR.Part #
MKP385410085JI02W0
JLCPCB Part #
C6666722
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 300V、850V ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS