MKP385411085JI02W0
MFR.Part #
MKP385411085JI02W0
JLCPCB Part #
C3789212
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 110nF 300V、850V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS