Y00073K57000T0L
MFR.Part #
Y00073K57000T0L
JLCPCB Part #
C1473299
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.57kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors