PTF6595K300BYEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF6595K300BYEK
JLCPCB Part #
C1443999
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS