MKP1845333205
MFR.Part #
MKP1845333205
JLCPCB Part #
C3790680
Package
Plugin,D16xL34mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 700V、2kV ±10% 插件,D16xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS