MKP1845333254
MFR.Part #
MKP1845333254
JLCPCB Part #
C3788338
Package
Plugin,D7xL17mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 33nF ±5% 插件,D7xL17mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS