MKP1845215204
MFR.Part #
MKP1845215204
JLCPCB Part #
C3787179
Package
Plugin,D6.5xL29mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 700V、2kV ±5% 插件,D6.5xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS