MKP1G033305F00JSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP1G033305F00JSSD
JLCPCB Part #
C19776339
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V 330nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS