MKP1841510165
MFR.Part #
MKP1841510165
JLCPCB Part #
C3800665
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 1uF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS