BFC238361753
MFR.Part #
BFC238361753
JLCPCB Part #
C5953469
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 700V、2kV 75nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS