MKP1841447404
MFR.Part #
MKP1841447404
JLCPCB Part #
C3783534
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 470nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS