RNC65K1961FRB14
MFR.Part #
RNC65K1961FRB14
JLCPCB Part #
C3369297
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors